Najbliższe imprezy

Folder Expo
Zapraszamy do zapoznania się z naszym folderem, z którego dowiecie się Państwo wszystkiego co najważniejsze o Expo Silesia, nowym obiekcie targowym w aglomeracji śląskiej.
Kolporter EXPO - Targi, Wystawy, Konferencje
Współpraca
Strony internetowe instytucji współpracujących z Expo Silesia.

Aktualności
Komputronik Biznes Partnerem Technologicznym Expo Silesia 
(2019-03-04) wróć do strony głównej


Firma Komputronik Biznes została Partnerem Technologicznym targów organizowanych w Expo Silesia. Podczas wybranych wydarzeń - targów INDUSTRYmeeting, TRANSPORTEX, TOOLEX oraz Salonu Elektrotechniki Przemysłowej Komputronik Biznes zaprezentuje Państwu autorskie rozwiązanie sprzętowo-software’owe MovarchDS, które umożliwia globalne zarządzanie wyświetlaniem żądanych treści, usprawniając pracę firm w różnych aspektach prowadzonej działalności.


Komputronik Biznes oferuje doradztwo i kompleksową obsługę przedsiębiorstw oraz instytucji, bazując na wysokich kwalifikacjach oraz know-how w dziedzinie sprzętu, usług i oprogramowania. Jako integrator rozwiązań opracowuje i realizuje plany kompleksowej informatyzacji, w tym modernizacji istniejących już systemów informatycznych. Komputronik Biznes to zespół niemal trzystu doradców, inżynierów i serwisantów w całej Polsce, dysponujących aktualną wiedzą w zakresie oferowanej infrastruktury i oprogramowania oraz wieloletnim doświadczeniem w realizacji usług. Bazując na wyjątkowo szerokiej ofercie Grupy Komputronik, proponujemy rozwiązania charakteryzujące się maksymalną efektywnością, optymalizujące koszty oraz czas realizacji projektu. Obecnie, poza centralą, Komputronik Biznes posiada 6 filii zlokalizowanych w największych miastach Polski. W strukturach spółki działają wyspecjalizowane działy do obsługi sektorów publicznego, detalicznego (sieci handlowe, hotele, restauracje), medycznego, przemysłowego, bankowo-finansowego oraz dział sprzedaży partnerskiej.