Najbliższe imprezy

Folder Expo
Zapraszamy do zapoznania się z naszym folderem, z którego dowiecie się Państwo wszystkiego co najważniejsze o Expo Silesia, nowym obiekcie targowym w aglomeracji śląskiej.
Kolporter EXPO - Targi, Wystawy, Konferencje
Współpraca
Strony internetowe instytucji współpracujących z Expo Silesia.

Aktualności
TARGI BUDOWLANE W SOSNOWCU! 
(2019-03-08) wróć do strony głównej


W dniach 22-24 marca 2019 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbyła się 12 edycja Targów SIBEX – NOWOCZESNY DOM I OGRÓD.

Targi Budowlane SIBEX są jedną z najdłużej organizowanych przez Expo Silesia imprez targowych i są doskonale znane mieszkańcom regionu. Podczas tego wydarzenia pojawiły się nowinki z zakresu budowy, remontu czy dekoracji wnętrz.

Na targach pojawiły się stoiska producentów, dystrybutorów m.in.:
• stolarki otworowej - drzwi i okien,
• materiałów budowlanych,
• wyposażenia wnętrz - mebli, oświetlenia, tekstyliów i dekoracji,
• techniki grzewczej i instalacyjnej – pieców, kotłów, kominków,
• artykułów ogrodniczych,
• oraz wszystkiego co ma związek z inteligentnym budownictwem - systemy, instalacje, czujniki i detektory.

W tym samym czasie miały miejsce:

Targi Ogrzewania Ekologicznego EkoCiepło w ramach, których można było pozyskać kompleksowe informacje na temat możliwości dofinansowania lub zwrotu kosztów inwestycji związanych z wymianą pieców c.o. oraz instalacji grzewczych, przyczyniających się do ograniczenia „niskiej emisji” z ogrzewnictwa indywidualnego.
Część targów związaną z ekologicznym ogrzewaniem uzupełniła XIV Konferencja Naukowo-Techniczna "Kotły Małej Mocy Zasilane Paliwem Stałym. Czyste powietrze – aktualne wyzwania.” zorganizowana przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla.

Kiermasz ogrodniczy, gdzie można było znaleźć wszystkie artykuły niezbędne przy wiosennych porządkach w ogrodzie. Ponadto zwiedzający mogli zakupić kwiaty, sadzonki, cebulki, drzewa, a także krzewy owocowe oraz ozdobne.

Salon budowy domów drewnianych DOM z Drewna, na którym swoją ofertę przedstawiły firmy wykonawcze z zakresu budownictwa drewnianego, a także producenci materiałów budowlanych z tej branży.


Więcej informacji na:
SIBEX
EkoCiepło